Marzysz o jędrnym biuście? Zdecyduj się na lifting piersi!

Skoro czytasz ten tekst oznacza to, że prawdopodobnie nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich piersi i chciałabyś go poprawić. Zapewne próbowałaś już specjalnych kremów, zestawów ćwiczeń i innych popularnych sposobów na poprawę jędrności biustu, które niestety nie poskutkowały. Na szczęście chirurgia plastyczna pozwala zrealizować to pragnienie o pięknym biuście. Dzięki temu w prosty, całkowicie bezpieczny, a przede wszystkim – skuteczny sposób – pozbędziesz się kompleksów i w pełni zaakceptujesz siebie.

Jak wymodelować biust?

To właśnie lifting piersi, inaczej nazywany także mastopeksją, pomoże podnieść, ujędrnić i wymodelować piersi. Zabieg ten polegający na wycięciu nadmiaru skóry i zmianie położenia brodawek, jest dość inwazyjny, ale daje widoczne gołym okiem efekty, a przecież to jest najważniejsze.

Powiększenie piersi

Kto może zrobić sobie lifting piersi?

W tym miejscu warto wspomnieć, że operacja ta zwykle wykonywana jest ze względów estetycznych, jednakże dla kobiet z wrodzonymi niedoskonałościami biustu, np. gdy piersi są różnej wielkości lub kształtu, może okazać się koniecznością. Oczywiście osoba, która chce poddać się liftingowi piersi, musi być pełnoletnia. Jako, że jest to operacja, wymagany jest także dobry ogólny stan zdrowia, czyli wyklucza go jakikolwiek stan zapalny w organizmie. Pacjentka musi także wykonać szereg badań, przede wszystkim: morfologię krwi, OB, mammografię, USG piersi, RTG klatki piersiowej i EKG.

Dopiero ich dobry wynik pozwoli na wykonanie liftingu. Warto pamiętać, że przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są wszystkie ciężkie choroby. Zarówno te układu krążenia, jak i cukrzyca, choroby serca oraz zaburzenia krzepnięcia krwi. U kobiet po przebytej ciąży zabieg podniesienia piersi nie może być wykonywany wcześniej niż przed upływem sześciu miesięcy od porodu. Jako, że jest to modelowanie biustu z własnych tkanek, daje kobiecie szanse na dalsze karmienie piersią.

przed liftingiem piersi

Po liftingu piersi

Gdzie zrobić mastopeksję?

Znalezienie dobrego miejsca, w którym wykonamy zabieg modelowania piersi, jest bardzo trudny. Wybór nie może być przypadkowy. Trzeba zwrócić uwagę na wiele kwestii. Najważniejsze, by jak w przypadku liftingu piersi oferowanego np. przez ClinicForYou, mieć pewność, że trafiamy w ręce wybitnych lekarzy, którzy mają nie tylko ogromną wiedzę, ale i doświadczenie. Dzięki temu, że klinika charakteryzuje się profesjonalizmem, bez obaw zaufamy chirurgom i poddamy się zabiegowi.

Jak wygląda zabieg podnoszenia piersi?

Modelowanie piersi przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, zabieg trwa od godziny do dwóch. Lekarz wykonuje nacięcia, które umożliwiają pozbycie się nadmiaru skóry oraz przesunięcie brodawki na właściwe miejsce. Po zabiegu konieczne jest pozostanie w klinice na obserwacji przynajmniej jeden dzień. Po operacji przez kilka tygodni kobieta powinna nosić biustonosz podtrzymujący piersi.

0
0

0 Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*