Posts tagged with ‘bezpieczny internet’

 • Jak rozpoznać oryginalne perfumy? Podróbka, czy oryginał?

  By Miro Pięta on 1 września 2015
  Od wielu lat jesteśmy zalewani przez fale podróbek markowych perfum. Fałszerze z roku na rok stają się coraz sprytniejsi, przez co trudniej jest rozpoznać czy trzymamy w ręku oryginał. Jednak często zapominają oni o wielu szczegółach, które są niezwykle istotne w rozpoznaniu prawdziwych perfum. W poniższym artykule podpowiadamy na co zwracać uwagę, przy zakupie perfum.
 • Plusy korzystania z Internetu

  By Michał on 19 sierpnia 2014
  Ponad 60% Polaków posiada stały dostęp do Internetu. Obecnie trudno nam funkcjonować bez portali społecznościowych, sprawdzenia zawartości skrzynki pocztowej czy przeczytania najświeższych informacji. W artykule dowiecie się o wielu dobrodziejstwach, jakie zesłał nam Internet.
 • Uzależnienie od Internetu – sprawdź czy to dotyczy też Ciebie

  By Jagoda on 14 marca 2014
  Oglądasz filmy, nerwowo przeglądasz e – maile, przechodzisz z jednej strony na drugą, następnie przeglądasz portal aukcyjny, zaczynasz od pierwszej strony…klikasz dalej, i dalej jesteś już na 253 stronie, ale zaraz, zaraz robisz się głodny i w zasadzie nie masz czasu zjeść, bo trzeba „dokończyć”, jesteś już 520 stronie, za oknem robi się ciemno…a tu końca nie widać. Powyższa sceneria […]