Posts tagged with ‘jak być piękną’

 • 10 zasad pielęgnacji włosów polecanych przez włosomaniaczki

  By Jagoda on 28 listopada 2016
  Każda z nas marzy o tym, by mieć piękne włosy. Niestety, aby to osiągnąć musimy postawić na żmudną pielęgnację. Wiele z nas popełnia błędy, które sprawiają, że mimo pozornie dobrych kosmetyków, nasze włosy wciąż są w słabej kondycji. Poniżej przedstawiamy 10 zasad pielęgnacji, które polecają autorki blogów poświęconych włosom. Sprawdźcie!
 • Leczenie łuszczycy ziołami

  By Ignacy on 26 kwietnia 2015
  Łuszczyca to przewlekła choroba skóry, z którą zmaga się się kilka procent naszej populacji. Bardzo często w jej miejscowym leczeniu stosuje się leki sterydowe, które szybko poprawiają stan skóry, jednak nie mogą być stosowane przewlekle. W dłuższej perspektywie osłabiają one skórę i nawroty choroby są szybsze i bardziej nieprzyjemne w skutkach. Skóra ponadto często się na nie po prosu uodparnia.
 • Sposoby na piękną cerę, skórę i paznokcie

  By Marta on 22 sierpnia 2014
  Każda z nas chce wyglądać jak najpiękniej i czuć się dobrze we własnym ciele. Niestety często niezbyt zdrowy tryb życia, jaki prowadzimy na co dzień nie sprzyja dobremu samopoczuciu i atrakcyjnej aparycji. Nasza cera jest wówczas ziemista i pozbawiona blasku, skóra przesuszona, a paznokcie łatwo się łamią. Jak zaradzić zatem temu problemowi? Jakie czynności wprowadzić do codziennego harmonogramu, aby mieć […]
 • Jak żyć i wyglądać zdrowo?

  By Jagoda on 7 maja 2014
  Zdrowo żyć – to pojęcie względne, ale patrząc na nie kompleksowo trzeba sobie uświadomić, że zdrowe życie to suma pewnych działań, to wszechstronne podejście do całego organizmu pod względem żywienia, ruchu i samopoczucia.