Posts tagged with ‘jak dobrze wyglądać’

 • Jak przeprowadzić analizę kolorystyczną? Sprawdź jakim typem urody jesteś!

  By Lucyna Majster on 30 marca 2017
  Coraz częściej magazyny i programy lifestylowe zachęcają nas do przeprowadzenia analizy kolorystycznej. I nie sposób odmówić im racji. Określenie typu urody pomoże nam dobrać odpowiednie ubrania i sprawi, że zawsze będziemy wyglądać zjawiskowo. Chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo przeprowadzić analizę kolorystyczną i jakim typem urody jesteś? Przeczytaj nasz artykuł!
 • Szpilki, czółenka – czy wiesz o nich wszystko?

  By Lilianna on 31 października 2016
  Udana stylizacja to nie tylko dobrze dopasowana sukienka czy spodnie. Buty, choć mniejsze niż pozostałe części garderoby, wcale nie są mniej ważne. Ba! Czasem mogą zadecydować o powodzeniu, bądź nie, całej stylizacji. W końcu o butach na wysokim obcasie mówi się, że to tajna broń kobieca. Co zatem musimy wiedzieć o szpilkach i czółenkach?
 • Styl młodzieżowy, nie tylko w ubraniach dla młodzieży!

  By Miro Pięta on 17 marca 2016
  Moda to w zasadzie najważniejsza kwestia w życiu nastolatka. To właśnie dzięki wyrazistemu ubiorowi, młodzi ludzie chcą oddać swoją naturę, charakter oraz osobowość. W ostatnim czasie ku modzie młodzieżowej, zwracają się także dorośli ze względu na szeroki wybór i możliwości. Dowiedz się jak możesz dodać sobie młodzieńczego uroku.
 • Jak zrobić modną fryzurę z długich włosów?

  By Marta on 27 listopada 2014
  Długie zadbane włosy to synonim kobiecości. Każdej z nas nudzi się jednak z czasem ta sama fryzura, do której przyzwyczaili się już wszyscy wokół i która przestała zaskakiwać. Z dłuższych włosów wyczarować można naprawdę sporo przepięknych fryzur, które nie tylko są łatwe do wykonania, ale pięknie podkreślą nasz charakter czy atrakcyjność stroju.
 • Bluza – strój nie tylko dla dresów i studentów AWF-u

  By Ignacy on 9 października 2014
  Mieszkam bardzo blisko Akademii Wychowania Fizycznego, więc praktycznie codziennie widuję osoby, które wybierają się na uczelnię w bluzach. Nocą spotykam innych sportowców, którzy ścigają kibiców przeciwnych drużyn piłkarskich. Zarówno jedni, jak i drudzy czują się w tym stroju wygodnie i komfortowo. Szczerze mówiąc, sam lubię bluzy, jednak wybieram te nieco bardziej eleganckie.
 • Dietetyk podaje 10 powodów, dla których warto pić wodę

  By Marta on 6 czerwca 2014
  Ciało składa się z 60% z wody. Kiedy jesteśmy odwodnieni, wpływa to negatywnie na większość funkcji naszego organizmu, a stan ten następuje już w momencie, w którym czujemy się spragnieni. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak istotne jest prawidłowe nawodnienie i jak ogromny wpływ ma ono na nasze życie.
 • Najbardziej kontrowersyjne modowe trendy Lady Gagi

  By Marta on 29 maja 2014
  Lady Gaga weszła szturmem na rynek muzyki popularnej i dosyć szybko zdobyła serca słuchaczy na całym świecie. Swą popularność zawdzięcza nie tylko chwytliwym melodiom, ciekawym teledyskom i dobrej barwie głosu, ale i swemu dosyć niecodziennemu wyglądowi, a w szczególności nierzadko ogromnie nietypowym stylizacjom, które oburzają, zachwycają i inspirują.
 • Czy wiesz jak idealnie dopasować krawat do koszuli męskiej ?

  By Jagoda on 15 maja 2014
  Koszula i krawat to synonim elegancji i kreatywności. Niezależnie od okoliczności każdy mężczyzna chce wyglądać atrakcyjnie, jednakże stojąc w obliczu wyboru pojawia się nieoczekiwany lub znany wcześniej problem: jak spośród bogatego wyboru wzorów i kolorów dobrać odpowiednio krawat do koszuli męskiej?
 • Casualowa moda męska, czyli elegancja na czasie

  By Alek on 29 kwietnia 2014
  Współczesna moda jest idealna dla tych panów, którzy uwielbiają sportową elegancję. Szeroki wybór fasonów, tkanin i dodatków to okazja do bawienia się modą i poszukiwania własnego stylu. Ale uwaga: należy zachować umiar, ponieważ „casualowa” nie oznacza „zupełnie dowolna”, nawet w swobodniejszej wersji eleganckiego męskiego stroju istnieją pewne zasady, których bezwzględnie należy przestrzegać.
 • Jak dobrać skarpety do garnituru?

  By Alek on 17 marca 2014
  Mogłoby się wydawać, że dobór skarpet do stroju to zadanie niezwykle proste, niemal intuicyjne. Okazuje się jednak, iż w przypadku doboru skarpet do garnituru sprawa wcale nie jest taka oczywista. Wybierając skarpety do ubrania wizytowego należy bowiem przestrzegać kilku ważnych zasad. Niestety, niektóre z nich nawzajem się wykluczają i w efekcie nie wiadomo, jak postępować. Na co warto zwrócić uwagę?