Posts tagged with ‘jak korzystać z internetu’

 • NewFon, HaloNet… jakie jeszcze? Jak tanio dzwonić przez internet?

  By Zbyszek Łukasz on 19 czerwca 2017
  Czym jest telefonia internetowa? Taka usługa, określana też jako VoIp, pozwala nam rozmawiać za pośrednictwem łączy internetowych. Czy to lepsze niż tradycyjna telefonia? Trudno o jednoznaczny werdykt, faktem jest jednak, że takie rozwiązanie nieraz pozwala klientom na dużą oszczędność. Przyjrzyjmy się, jaki wybór stoi przed tymi, którzy chcieliby skorzystać właśnie z tego rodzaju usługi.
 • Jak grać w Pokemon Go?

  By Lucyna Majster on 2 stycznia 2017
  Gra Pokemon Go to światowy fenomen. Od kilku miesięcy wszyscy biegają ze smartfonami w rękach w poszukiwaniu kolorowych, śmiesznych stworków. Ty też zafascynowałeś się tą grą ale kompletnie nie wiesz jak zacząć w to grać? Przeczytaj nasz przewodnik po świecie tej oryginalnej gry!
 • Jak kupić domenę? Garść praktycznych wskazówek

  By Zbyszek Łukasz on 27 maja 2016
  Kupno domeny internetowej to żadna filozofia i z pewnością nie jest to rzecz tylko dla wybranych. Każdy ma taką możliwość i nie jest to nawet szczególnie trudne. Trzeba tylko wiedzieć, jak się do tego zabrać.
 • Plusy korzystania z Internetu

  By Michał on 19 sierpnia 2014
  Ponad 60% Polaków posiada stały dostęp do Internetu. Obecnie trudno nam funkcjonować bez portali społecznościowych, sprawdzenia zawartości skrzynki pocztowej czy przeczytania najświeższych informacji. W artykule dowiecie się o wielu dobrodziejstwach, jakie zesłał nam Internet.
 • Uzależnienie od Internetu – sprawdź czy to dotyczy też Ciebie

  By Jagoda on 14 marca 2014
  Oglądasz filmy, nerwowo przeglądasz e – maile, przechodzisz z jednej strony na drugą, następnie przeglądasz portal aukcyjny, zaczynasz od pierwszej strony…klikasz dalej, i dalej jesteś już na 253 stronie, ale zaraz, zaraz robisz się głodny i w zasadzie nie masz czasu zjeść, bo trzeba „dokończyć”, jesteś już 520 stronie, za oknem robi się ciemno…a tu końca nie widać. Powyższa sceneria […]