Posts tagged with ‘jak rozwinąć firmę’

 • Smażalnik, linia do smażenia – opis, przeznaczenie

  By Aleksander Serce on 1 czerwca 2019
  Nowoczesne rozwiązania technologiczne przekładają się na ulepszone systemy i urządzenia wykorzystywane w przemyśle spożywczym. Jednym z takich mechanizmów jest specjalistyczna linia do smażenia. Na czym polega działanie smażalnika i jakie są jego zalety?
 • Jak zostać ubezpieczycielem? Reguły obowiązujące agenta

  By Lucyna Majster on 12 maja 2016
  Chcesz otworzyć własną firmę ale nie masz pojęcia czym się zająć? Lubisz nienormowany czas pracy? Jesteś komunikatywny, otwarty, wzbudzasz zaufanie wśród innych, potrafisz słuchać i odpowiadać na potrzeby klientów? Agent ubezpieczeniowy – to praca dla Ciebie! Podpowiemy Ci co zrobić aby rozpocząć działalność. 1. Kto może zostać agentem ubezpieczeniowym? 2. Jaką działalność może prowadzić agent ubezpieczeniowy? 3. Gdzie może pracować […]
 • Narasta lawina eksportu dzięki tłumaczeniu stron www

  By Caspi on 15 grudnia 2014
  Wraz z globalnym rozwojem komputeryzacji i stałym unowocześnianiem przez producentów przenośnego sprzętu elektronicznego z możliwością szybkiej transmisji danych na odległość (routery i modemy działające w paśmie LTE, laptopy, smartfony, tablety itp.) tłumaczenie stron internetowych na języki obce staje się coraz popularniejszym zajęciem biur tłumaczeń w Polsce. Dlaczego tak się dzieje?