Posts tagged with ‘jak schudnąć’

 • Co jeść wieczorem? Jak być szczupłą i nie głodować?

  By Natalia Jarosz on 22 kwietnia 2016
  Zapewne nie raz słyszałeś/aś takie powiedzenie: śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi. To już nieaktualne. Aby schudnąć, musisz jeść, nawet kolację! Musisz tylko wiedzieć o której godzinie i co jeść, a schudniesz szybko i trwale. Co jeść wieczorem? Przeczytaj koniecznie! 1. Wpływ regularnego jedzenia na utratę kilogramów. 2. Co jeść wieczorem? 3. Co pić […]
 • 4 zasady dzięki którym dowiesz się jak schudnąć bez ćwiczenia

  By Basia Konieczna on 10 sierpnia 2015
  Ćwiczyć nie każdy może. Wiedzą o tym bardzo dobrze osoby niepełnosprawne lub cierpiący na choroby, które nie pozwalają na nadmierny wysiłek fizyczny. Jednak każdy bez względu na to w jakim stanie zdrowotnym się znajduje chce wyglądać szczupło i zdrowo. Na szczęście schudnięcie bez pomocy ćwiczeń jest możliwe i nie stawia nikogo na przegranej pozycji.
 • Fitness – dobry sposób na odchudzanie

  By Caspi on 12 grudnia 2014
  Wiele osób zadaje sobie pytanie: jak w szybki sposób schudnąć? Niektórzy chcieliby zrzucić zbędne kilogramy siedząc przed telewizorem, jednocześnie zajadając frytki lub czekoladę. Proces odchudzania nie jest jednak taki prosty, a wręcz przeciwnie, aby skutecznie pozbyć się nadmiaru masy ciała organizm oczekuje od nas pewnych wyrzeczeń i trudu.
 • Czy dieta rozdzielna odchudza bez efektu jo-jo?

  By Jagoda on 7 maja 2014
  Próbowałaś już wszystkich dostępnych na rynku środków na odchudzanie i nic? Nie jesteś sama – takich osób jak Ty jest bardzo wiele. Ogólnodostępne, wręcz magiczne, diety nie zawsze przynoszą rezultaty, ale co z dieta rozdzielną? Czy z nią jest tak samo, czy można liczyć na zadowalający efekt?