Posts tagged with ‘jak urządzić dom’

 • Jak wykorzystać deszczówkę? W czym pomoże zbiornik na deszczówkę?

  By Joanna Lewandowska on 21 lutego 2019
  Deszczówka, czyli zebrana wcześniej woda deszczowa może być wykorzystana w sposób praktyczny zarówno w domu, jak i ogrodzie. Może to pozwolić na zaoszczędzenie wody z wodociągów, której zazwyczaj zużywamy więcej, niż jest nam to rzeczywiście potrzebne. W jaki sposób można wykorzystać deszczówkę? Jak pomoże w tym zastosowanie zbiornika na wodę deszczową? Jak zebrać deszczówkę? Dlaczego warto zbierać deszczówkę? Do czego […]
 • Kanapy dla małych powierzchni, kawalerek, jak dobrać?

  By Lilianna on 30 października 2018
  Umeblowanie mieszkania o niewielkiej powierzchni zawsze jest nie lada wyzwaniem, nawet dla projektantów wnętrz. Kawalerki muszą być urządzone funkcjonalnie, w końcu mają służyć mieszkańcom zarówno w dzień, jak i w nocy. Jak więc dobrać odpowiednią kanapę do nieruchomości o małej powierzchni? Na co uważać kupując meble wypoczynkowe do kawalerki?
 • Wybierasz kominek do domu? Co warto wiedzieć o kominkach przed zakupem?

  By Jagoda on 31 stycznia 2018
  Chcesz kupić kominek do domu, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę? Wiesz, że to nie tylko ozdoba wnętrza, ale też źródło ciepła i zastanawiasz się, na co postawić? Wyjaśniamy, jakie są rodzaje kominków i co warto wiedzieć przed ich zakupem.
 • Posadzki betonowe – etapy produkcji, usługi

  By Marta on 8 lipca 2014
  Posadzki betonowe nadają się znakomicie do wnętrz, w których panuje duże lub średnie natężenie ruchu, do zakładów produkcyjnych, wyróżniających się lekkim obciążeniem chemicznym, do wszelkich hali, magazynów oraz garaży, w których odpowiednia odporność podłogi na ścieranie stanowi istotny element wykończenia wnętrz.