Posts tagged with ‘jak urządzić mieszkanie’

 • Kanapy dla małych powierzchni, kawalerek, jak dobrać?

  By Lilianna on 30 października 2018
  Umeblowanie mieszkania o niewielkiej powierzchni zawsze jest nie lada wyzwaniem, nawet dla projektantów wnętrz. Kawalerki muszą być urządzone funkcjonalnie, w końcu mają służyć mieszkańcom zarówno w dzień, jak i w nocy. Jak więc dobrać odpowiednią kanapę do nieruchomości o małej powierzchni? Na co uważać kupując meble wypoczynkowe do kawalerki?
 • Posadzki żywiczne, gdzie najlepiej sprawdzają się posadzki z żywicy?

  By Karina Malinowska on 20 sierpnia 2018
  Posadzki żywiczne są dobrym wyborem dla hal przemysłowych, garaży i parkingów. Coraz częściej jednak kladzie się je w pomieszczeniach mieszkalnych. Dobrze zatem przeczytać, co je wyróżnia, czym się charakteryzują i gdzie sprawdzą się najlepiej.
 • Jak sprzedać dom?

  By Zbyszek Łukasz on 26 lutego 2018
  Sprzedaż domu nie jest łatwą sprawą. Wymaga czasu i cierpliwości, ale trzeba też umieć dobrze zareklamować i zaprezentować nieruchomość. Nie masz w tym doświadczenia? Nie przejmuj się. Podpowiemy, jak się za to zabrać.
 • Typy spawarek i akcesoria spawalnicze – jak się w tym odnaleźć?

  By Zbyszek Łukasz on 6 lipca 2017
  Potrzebujesz dobrej spawarki? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Która spawarka jest najlepsza? Która najbardziej wydajna? Która zapewnia podczas pracy największą swobodę? I czy oprócz spawarki potrzeba czegoś jeszcze?
 • Salony z antykami – które najpopularniejsze?

  By Małgorzata on 11 grudnia 2016
  Obecnie coraz więcej osób marzy o posiadaniu w domu antyków. Jednak o wiele prościej jest zdobyć meble stylizowane na antyczne, niż antyki z certyfikatem potwierdzającym ich oryginalność. Dlatego warto sprawdzić, jakie są najpopularniejsze salony z antykami.
 • Turkusowe dodatki do mieszkania – do jakich kolorów pasuje turkusowy? Jakie dodatki?

  By Jagoda on 31 marca 2016
  Turkusowy – kolor, który na myśl przywołuje morze, stał się ostatnio bardzo popularny nie tylko w modzie, ale także w aranżacjach mieszkań. Czasem ktoś odważy się na ścianę w takich barwach, jednakże częściej turkus widzimy w postaci dodatków. I słusznie. Nie jest to bowiem kolor, który dobrze wygląda w nadmiarze. Sprawdzi się raczej, jako coś, co rozweseli wnętrze. Sprawdźmy więc, […]
 • Jak dobrać grzejnik do typu ogrzewania płaszczyznowego?

  By Michał on 8 września 2014
  Temat domowych oszczędności pojawia się zawsze, gdy trzeba kupić kolejne meble do mieszkania czy nowy telewizor. Jednak o tym powinniśmy myśleć na samym początku, w trakcie remontu mieszkania, bo jednym z ważniejszych elementów naszych czterech ścian jest ogrzewanie. I tu należy myśleć nie tylko o oszczędzaniu, ale przede wszystkim skupić się na odpowiednim wyborze grzejników. Na co zwrócić uwagę podczas […]
 • Temat na czasie! Styl marynarski we wnętrzach

  By Ewelina on 30 sierpnia 2014
  Choć niektórym Bałtyk kojarzy się ze spokojnymi spacerami wzdłuż brzegu, zbieraniem bursztynów i popołudniowymi obiadami w restauracjach, a innym z dzikimi imprezami do białego rana, to jedno jest natomiast pewne. Styl marynarski we wnętrzach to świetny motyw przewodni aranżacji mieszkania. Jak więc przenieść do naszego domu klimat rozgrzanego słońcem piasku, letniej bryzy oraz zapachu słonej wody? Oto kilka rzeczy na […]
 • Posadzki betonowe – etapy produkcji, usługi

  By Marta on 8 lipca 2014
  Posadzki betonowe nadają się znakomicie do wnętrz, w których panuje duże lub średnie natężenie ruchu, do zakładów produkcyjnych, wyróżniających się lekkim obciążeniem chemicznym, do wszelkich hali, magazynów oraz garaży, w których odpowiednia odporność podłogi na ścieranie stanowi istotny element wykończenia wnętrz.
 • Sypialnia – zdecyduj się na odpowiednią stylistykę

  By Marta on 29 maja 2014
  Podobno w sypialni spędzamy jedną trzecią naszego życia. To właśnie w niej wypoczywamy i przeżywamy chwile bliskości z partnerem. Jest ona naszym azylem po dniu spędzonym w pracy, pozwala się wyciszyć, zresetować skołatane myśli i w spokoju zakończyć dzień. Z tego też powodu tak istotne jest to, aby czuć się w niej dobrze. Wybierając zatem odpowiednią stylistykę, w jakiej urządzić […]