Posts tagged with ‘jak założyć firmę’

 • Samozatrudnienie czy etat – za i przeciw

  By Lilianna on 30 listopada 2014
  Wiele osób staje teraz przed dylematem – pracować na etat czy może założyć własną działalność gospodarczą? Zarówno pierwsza forma pracy, jak i druga, ma swoje plusy i minusy. Firma daje większą niezależność i elastyczność w działaniu, ale praca na etat to mniejsza odpowiedzialność i multizadaniowość. Co zatem wybrać, samozatrudnienie czy etat?
 • Magazyny BTS, czyli magazyn szyty na miarę

  By Ignacy on 1 października 2014
  Wybranie odpowiedniej wielkości i jakości magazynu w sprzyjającej lokalizacji to czasami zadanie wręcz niemożliwe. Z tego właśnie powodu coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na rozwiązanie, które jest w idealny sposób dopasowane do ich potrzeb. Mowa tu oczywiście o magazynach BTS, czyli built-to-suit, które – jak sama nazwa wskazuje – uszyte są na miarę. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.
 • Jak założyć firmę sprzątającą? Zrób to skutecznie

  By Michał on 26 sierpnia 2014
  W ostatnich czasach coraz więcej ludzi decyduje się na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, a tak naprawdę jeszcze nie wiesz, w jakiej branży chciałbyś się wykazać, dobrym rozwiązaniem może okazać się założenie firmy sprzątającej. Ile trzeba zainwestować? Czy jest to opłacalne? Podpowiadamy, jak założyć firmę sprzątającą i jak czerpać z niej możliwie duże zyski.