Start Regulamin

Regulamin

autor Caspi

Regulamin serwisu tekstowy.net

1. Aby moc dodawać artykuły w serwisie tekstowy.net – zarejestruj się.
2. Rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko chwilę, rejestracja w serwisie oznacza jednocześnie, że zgadzasz się na przestrzeganie regulaminu.
3. Autor artykułu ponosi odpowiedzialność prawną za treść artykułu umieszczonego w tekstowy.net.
4. Publikujemy tylko poprawne gramatycznie teksty, artykuły z dużą ilością błędów gramatycznych i ortograficznych nie będą publikowane.
5. Treść publikacji nie może znajdować się na innych stronach internetowych. Moderator weryfikuje ten fakt kilka razy po dodaniu artykułu.
6. Moderatorzy serwisu tekstowy.net mogą nie opublikować wpisu, nie mają obowiązku informowania o przyczynach.
7. Zgłaszający wpis oświadcza, że ma do niego pełne prawa autorskie.
8. Serwis dziennikarstwa obywatelskiego tekstowy.net zabrania kopiowania i przedruku treści zamieszczonych na tekstowy.net. Kopiując treść naruszasz zapis z art.116 „Ustawa Prawo autorskie i prawa pokrewne” z dnia 4 lutego 1994 roku. O fakcie skopiowania wpisu za każdym razem powiadamiać będziemy policję.
9. Autor artykułu zamieszczonego w niniejszym serwisie oświadcza, że treści w nim zawarte są jego prywatną opinią. Administrator serwisu tekstowy.net nie odpowiada za treść artykułów tutaj umieszczonych oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące następstwem wykorzystania treści zawartych w artykułach publikowanych w serwisie.

Obowiązuje również: Ograniczenie odpowiedzialności właściciela serwisu. Zapoznając się z treścią artykułów w serwisie tekstowy.net rozumiesz, że serwis ma charakter informacyjno-rozrywkowy, a zamieszczone w nim teksty zawierają wyłącznie treści o charakterze ogólnym, nie stanowią ani porady, ani instrukcji postępowania w określonych przypadkach. Właściciel serwisu tekstowy.net nie odpowiada za treść artykułów umieszczonych na serwisie w jakimkolwiek zakresie, a w szczególności za jakąkolwiek szkodę wyrządzoną zastosowaniem, lub brakiem zastosowania się do nich. Treść artykułów wyraża poglądy ich autorów, a nie właściciela serwisu. Właściciel serwisu nie odpowiada za treść komentarzy pozostawionych pod artykułami przez osoby trzecie.
10. Artykuły oraz strony, do których kierują linki w artykułach nie mogą zawierać treści niezgodnej z polskim prawem oraz treści dla dorosłych.
11. Artykuły muszą być interesujące o informacyjno-rozrywkowym charakterze.
12. Zgłaszający wpis oświadcza, że ma do niego pełne prawa autorskie.

Zasady dodawania artykułu:

1. Ilość znaków artykułu: 2000 bez spacji
2. Obowiązkowa grafika. Grafika musi być zgodna z tematyką artykułu. Dołączony obrazek musi być zgodny z ustawą o prawach autorskich. Grafikę należy umieścić jako Ikonę Wpisu.
3. Obowiązkowy znacznik „more”, który oddziela wstęp artykułu od jego rozwinięcia.
4. Obowiązkowe przyporządkowanie kategorii (ilość kategorii 1 – 3). Kategoria musi być zgodna z tematyką artykułu.
5. Każdy artykuł powinien mieć odpowiednio dobrane tagi, ilość tagów: 4-10.
6. Artykuł musi być przyjazny dla oka, dlatego stosuj formatowanie, używaj wypunktowań, akapitów, wyróżnień.
7. Nie pisz artykułów reklamowych, takie teksty nie będą publikowane.
8. Dopuszczalne jest dodanie jednego linku w treści artykułu, link można dodać po znaczniku „more” najlepiej po około 300 znakach.
9. Tytuł wpisu nie może być dłuższy niż 80 znaków. Tytuł musi być ciekawy dla internauty.

zostaw komentarz

TEKSTOWY NET

artykuły w serwisie tekstowy.net to subiektywne opinie, porady na podstawie doświadczeń autorów, wskazówki, które mogą zainspirować naszych czytelników, historie, które zaciekawią Ciebie oraz niebanalne teksty.

@2012 Copyright TEKSTOWY NET