Gdzie zorganizować konferencję, szkolenie? Dobre lokalizacje w Polsce

Właściciele firm stają czasami przed problemem organizacji szkolenia lub konferencji dla swoich pracowników lub ważnych osobistości z branży. Pragną wybrać wówczas lokalizację, która w pełni współgrać będzie z potrzebami gości i okaże się idealnym miejscem na konstruktywną naukę, dzielenie się wiedzą czy też dyskusję. Gdzie warto zatem zorganizować konferencję czy też szkolenie? Które z polskich hoteli gwarantują nam najlepsze warunki i pełen profesjonalizm? Oto lista trzech miejsc, które z całą pewnością nas w tym względzie nie zawiodą.

Hotel Piramida w Tychach

Spośród wielu atrakcyjnych miejsc na zorganizowanie konferencji na terenie Śląska uwagę przykuwają sale konferencyjne w Tychach w hotelu Piramida (http://hotelpiramida.pl). Do wyboru mamy aż cztery świetnie wyposażone pomieszczenia. Każde jest różnej wielkości i dostosować można je do konkretnej liczby członków spotkania. Największe z nich zmieści nawet do około 150 gości.

Sale są klimatyzowane oraz dobrze doświetlone naturalnym światłem, tuż przy nich znajdziemy z kolei kawiarnię, która przystosowana jest do obsługi grup konferencyjnych czy szkoleniowych. Hotel oferuje nam ponadto wygodne miejsca noclegowe i dodatkowe atrakcje w postaci strefy wellness oraz zabiegów pielęgnacyjnych na najwyższym poziomie. Skorzystać możemy także z pakietów konferencyjnych, na które składa się zarówno wynajem sali, jak i przerwa kawowa, trzydaniowy obiad w hotelowej restauracji oraz wstęp do relaksacyjnego obiektu hotelu zwanego Piramidonem.

Sheraton Warsaw Hotel

Sheraton Warsaw Hotel położony jest w samym centrum stolicy i stanowi idealną miejscówkę dla biznesmenów zainteresowanych zorganizowaniem konferencji w Warszawie. Do wyboru mamy tam aż dwanaście różnej wielkości sal, które idealne nadają się zarówno na typową konferencję czy szkolenia, jak również bankiet stojący czy zasiadany. Każde z pomieszczeń jest niezwykle komfortowe i eleganckie oraz posiada wszelkie wygody, jakie potrzebne są gościom danego spotkania.

Wybrać można zarówno kameralne pomieszczenie o powierzchni 50m2, jak i sporą salę balową zajmującą 500m2, która jest w stanie pomieścić nawet do kilkuset osób.

Sale konferencyjne w Polsce

Haston City Hotel we Wrocławiu

Zwycięzcą Dolnego Śląska jest niewątpliwie Haston City Hotel we Wrocławiu. Posiada on własne centrum konferencyjne, znane pod nazwą Haston Congress Center, które oferuje swym klientom spory wybór sal o bardzo zróżnicowanej powierzchni z możliwością ich łączenia. Możemy zorganizować tam zarówno małe szkolenia dla kilkunastu lub kilkudziesięciu osób, ale i spore targi, konferencje czy bankiety, mieszczące nawet około 500 gości. Sale oddzielone są od części hotelowej i dostać można się do nich już z parkingu.

Są one klimatyzowane i jasne, posiadają duże okna, co sprzyja naturalnemu, dobremu oświetleniu wnętrz. Na miejscu liczyć możemy także na bezpłatne wyposażenie każdego z pomieszczeń, do którego zalicza się multimedialny rzutnik, ekran, nagłośnienie, mównica, WiFi oraz flipchart.

1
0

0 Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*