Wymiana implantów i powiększanie, czyli popularne rodzaje korekty piersi

Kobiety rzadko są w stu procentach zadowolone ze swojego wyglądu. Kompleksy dopadają nawet najpiękniejsze modelki i aktorki na świecie, bo taka już nasza natura, że patrzymy na siebie nieco zbyt krytycznym okiem. Dziś możemy im jednak łatwo zaradzić. Chirurgia plastyczna daje nam wiele ciekawych możliwości, z których z powodzeniem korzystać możemy na drodze do idealnego ciała. Najpopularniejszymi zabiegami, na jakie się decydujemy są zazwyczaj korekty piersi. Niektóre biusty wydają nam się zbyt małe, inne zbyt duże czy niewystarczająco jędrne. Każdy ich mankament poprawić można jednak rękami dobrego chirurga plastyka, a oto, jakie mamy w tym względzie opcje.

Jak wygląda powiększanie piersi?

Najpopularniejszym zabiegiem jest powiększanie piersi. Większość kobiet marzy o dużym, pełnym biuście, który przybliży je nieco do ideału i sprawi, że poczują się pewnie i, co za tym idzie, lepiej we własnym ciele. Tego typu zabieg wykonuje się pod znieczuleniem ogólnym, a wielkość oraz kształt wszczepianych implantów zależy od indywidualnych predyspozycji oraz dopasowania do sylwetki. Rekonwalescencja trwa wówczas zazwyczaj do kilku tygodni, jak zresztą w przypadku innych operacyjnych korekcji piersi.

Po co wymieniać implanty piersi?

Panie, które poddały się już operacji powiększenia piersi i z jakiejś przyczyny nie są zadowolone z ich obecnego kształtu czy rozmiaru zdecydować mogą się w klinikach takich jak Clinicforyou na wymianę implantów. Dokonuje się jej również w przypadku odrzucenia poprzednich protez, jakichkolwiek powikłań czy też niepożądanej zmiany kształtu biustu, której spodziewać można się, wybierając implanty o dziesięcioletniej gwarancji, choć aktualnie stosuje się raczej te, o które dożywotnio nie musimy się martwić.

Powiększenie piersi z liftingiem – dla kogo?

Powiększenie piersi odbyć może się także z ich jednoczesnym liftingiem. Uzyskujemy wtedy pełniejszy kształt i podnosimy biust tak, aby odzyskał naturalną sprężystość i jędrność. Zabieg zaleca się paniom, których piersi obwisły nieco z wiekiem czy też po porodzie. Taka operacja trwa zazwyczaj około trzech godzin i wykonuje się ją przy znieczuleniu ogólnym.

Co to jest lifting piersi?

Nasze piersi poddać możemy również samodzielnemu liftingowi bez potrzeby powiększania ich. Jeżeli nie jesteśmy zatem zadowolone z naturalnego kształtu naszego biustu lub stracił on nieco na jędrności po odchudzaniu, ciąży czy w procesie starzenia się organizmu, taki zabieg będzie dla nas idealny. W zależności od konkretnych czynników, operacja trwać może od jednej do trzech godzin.

lifting piersi

Na czym polega redukcja piersi?

Niektórych zapewne zdziwi fakt, że kobiety pragną zmniejszać swoje bujne biusty, ale jest wiele pań, którym pokaźne piersi znacznie utrudniają codzienne aktywności i przyczyniają się do schorzeń kręgosłupa. Wybawieniem jest wówczas dla nich redukcja biustu, dzięki której kobieta czuje się bardziej komfortowo.

redukcja piersi

Po tego typu redukcji wiele pań nie tylko czuje się lepiej, ale i dużo korzystniej wygląda, co widać doskonale na załączonym zdjęciu. To, co sprzyja naszemu zdrowiu sprzyja i często urodzie, o czym warto pamiętać.

0
3

3 komentarze

 1. Kasia 23 września 2016 Reply

  Kiedyś zastanawiałam się nad powiększeniem biustu, ale chyba za bardzo boję się bólu po operacji, więc chyba nigdy się nie zdecyduje. W końcu podobno: „małe jest piękne” 🙂

  • Irenka B. 3 października 2016 Reply

   Miałam tak samo 🙂 za bardzo boję się dochodzenia do siebie. W końcu to jest operacja, nie jakiś zwykły zabieg.

 2. grinch_90 5 października 2016 Reply

  Ja bym się zdecydowała na jakiś zabieg, gdybym miała pieniądze. To są bardzo drogie rzeczy, ale jakbym miała trochę wolnej gotówki, to bym się nie wahała. Jeśli można coś poprawić, to czemu nie, wszystko jest dla ludzi.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*