Komputery

 • NewFon, HaloNet… jakie jeszcze? Jak tanio dzwonić przez internet?

  By Zbyszek Łukasz on 19 czerwca 2017
  Czym jest telefonia internetowa? Taka usługa, określana też jako VoIp, pozwala nam rozmawiać za pośrednictwem łączy internetowych. Czy to lepsze niż tradycyjna telefonia? Trudno o jednoznaczny werdykt, faktem jest jednak, że takie rozwiązanie nieraz pozwala klientom na dużą oszczędność. Przyjrzyjmy się, jaki wybór stoi przed tymi, którzy chcieliby skorzystać właśnie z tego rodzaju usługi.
 • Sprzedajemy używany laptop, jak opisać? Gdzie dodać ogłoszenie?

  By Ignacy on 1 września 2016
  Co kilka dni na rynku pojawiają się nowe sprzęty elektroniczne. Najczęściej korzystamy z telefonów i laptopów, a tym samym oczekujemy, by były to urządzenia, które w pełni nam będą odpowiadać. Co jednak zrobić ze starszym sprzętem. Czy warto go sprzedać, a jeśli tak, to gdzie i jak go opisać? Zaraz wszystko Wam wytłumaczymy.
 • Ultrabook – co to jest, jakie są zalety ultrabooków?

  By Ignacy on 28 lipca 2016
  Każdego dnia na świecie pojawia się jeszcze lżejszy i jeszcze szybszy komputer. Ciężko nadążyć za tym, co producenci mają nam do zaoferowania. Z całą pewnością jednak patrzymy już z lekkim przymrużeniem oka na laptopy, które ważą kilka kilogramów i nigdzie się nie mieszczą. Osoby, które chcą podróżować ze swoim komputerem na pewno pokochają ultrabooki. Są smukłe, szybkie…i piękne.
 • Jak kupić domenę? Garść praktycznych wskazówek

  By Zbyszek Łukasz on 27 maja 2016
  Kupno domeny internetowej to żadna filozofia i z pewnością nie jest to rzecz tylko dla wybranych. Każdy ma taką możliwość i nie jest to nawet szczególnie trudne. Trzeba tylko wiedzieć, jak się do tego zabrać.
 • Wpływ gier komputerowych na psychikę dziecka

  By Alek on 2 lutego 2015
  Każdy rodzic w pewnym momencie zaczyna obawiać się o dalszy rozwój swojej pociechy: boimy się tego, żeby nie wpadła w złe towarzystwo, czy nabrała dziwnych nawyków. W końcu chcemy żeby była jak najlepszym człowiekiem, który będzie sobie dawał radę w przyszłości i inni będą brać z niego przykład. Czyżby taki scenariusz nie był największym marzeniem każdego rodzica?
 • Plusy korzystania z Internetu

  By Michał on 19 sierpnia 2014
  Ponad 60% Polaków posiada stały dostęp do Internetu. Obecnie trudno nam funkcjonować bez portali społecznościowych, sprawdzenia zawartości skrzynki pocztowej czy przeczytania najświeższych informacji. W artykule dowiecie się o wielu dobrodziejstwach, jakie zesłał nam Internet.
 • Jak poderwać dziewczynę przez internet – poradnik krok po kroku

  By Marta on 5 sierpnia 2014
  Poznawanie ludzi przez internet stało się domeną naszych czasów. To właśnie w tym wirtualnym świecie nawiązujemy dziś przyjaźnie, szukamy miłości i nikogo to już obecnie nie dziwi. Tak jak w tak zwanym realu nie jest to jednak zawsze łatwe i niektórym z nas przysporzyć może nie lada problemów. Jak ich uniknąć?