Jak poderwać dziewczynę przez internet – poradnik krok po kroku

Poznawanie ludzi przez internet stało się domeną naszych czasów. To właśnie w tym wirtualnym świecie nawiązujemy dziś przyjaźnie, szukamy miłości i nikogo to już obecnie nie dziwi. Tak jak w tak zwanym realu nie jest to jednak zawsze łatwe i niektórym z nas przysporzyć może nie lada problemów. Jak ich uniknąć?

Podrywanie w Internecie – jak zacząć?

O ile w sieci mamy więcej czasu na zebranie myśli, nie musimy bać się swojej nieśmiałości czy przejmować się własnym wyglądem, podrywanie dziewczyny na wirtualnym gruncie wcale nie należy do zadań łatwych i błyskawicznych. Aby zdobyć kobietę naszych marzeń, musimy się nieco natrudzić. Zapraszam zatem do zapoznania się ze wskazówkami, które mogą okazać się w tym względzie pomocne.

Gdzie poznać dziewczynę?

Wiele osób poszukuje miłości na licznych serwisach randkowych, z których korzystać można w sieci. Do najbardziej znanych należą między innymi Sympatia.pl, Fotka.pl czy Randki.o2.pl. Świetnie sprawdzają się tu również wszelakie serwisy społecznościowe takie jak przodujący w tej dziedzinie Facebook. Każde z tych miejsc ma oczywiście swoje wady i zalety. Na portalach randkowych pojawiają się tylko osoby, które poszukują znajomości z innymi, ta kwestia jest już zatem z góry ustalona. Jeżeli jednak obawiasz się, że na Twój profil natknie się ktoś znajomy, a nie chcesz zdradzać się z planami poderwania dziewczyny na portalu randkowym, postawić możesz na jeden z serwisów społecznościowych. Tam jednak nie będziesz mieć pewności, że dana kobieta szuka partnera i nie jest już zajęta.

Sposoby na podryw przez Internet

Profil internetowy na medal, czyli jaki?

Chcąc zainteresować sobą płeć przeciwną, powinniśmy zadbać o ogólny wygląd naszego profilu. Jego ważną częścią będzie z całą pewnością zdjęcie, ukazujące, że jesteś atrakcyjnym i wartościowym mężczyzną, nie chwal się zatem zanadto swoimi muskułami, pokaż się w gronie znajomych, również innych kobiet, z którymi się przyjaźnisz. Określ dokładnie swoje cechy. Każdy portal składa się wprawdzie na inny profil, uzupełnij go jednak dokładnie, wpisując swój wiek, wzrost, wagę, zaznacz czy jesteś palący czy też nie i nie opuszczaj raczej żadnego z pól. Następnym krokiem jest opis własnej osoby, który powinien być zazwyczaj lekko zabawny. Nie reklamuj się za bardzo, napisz, czym się interesujesz, jak spędzasz wolny czas i co lubisz.

Jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną?

Pamiętaj, że kobiety, które znaleźć można na portalach randkowych, zasypywane są zazwyczaj przeróżnymi wiadomościami i nie na wszystkie mają ochotę odpowiadać. Odzywając się do wybranej kobiety, bądź zatem niebanalny, zainteresuj ją sobą i spraw, że wyróżnisz się z tłumu innych adoratorów. Wymyśl jakąś oryginalną, ale miłą, sympatyczną i neutralną zaczepkę, a zanim to zrobisz, przeanalizuj dokładnie jej profil, dowiedz się, co ją interesuje i czym w związku z tym mógłbyś ją zaciekawić i zaintrygować.

Spotkanie w realu – jak się zachować?

Jeżeli wszystkie poprzednie kroki zaprowadziły Cię do spotkania w rzeczywistym świecie, przede wszystkim nie panikuj. Bądź sobą, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, bo taki fałsz prędzej czy później wyjdzie na jaw.

1 Komentarz

  1. Alan Król 20 października 2016 Reply

    Ja swoja narzeczona poznałem w internecie własnie. Czyli działa:)

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*