Jak zdobyć dziewczynę?

Rozpoczynanie nowej znajomości z płcią przeciwną oraz zainteresowanie jej swoją osobą to zadanie niełatwe. Istnieje jednak kilka ponadczasowych rad, które pomogą każdemu chłopakowi podbić serce wybranki. Jak skutecznie zdobyć dziewczynę?

Jak znaleźć dziewczynę?

Pierwszym podstawowym krokiem, jaki należy uczynić, by przybliżyć się do interesującej nas kobiety, jest zasięgnąć opinii środowiska. Jeśli dziewczyna mieszka na tym samym osiedlu co my, chodzi do tej samej szkoły, albo uczęszcza na zajęcia sportowe do tego samego klubu, z pewnością mamy jakichś wspólnych znajomych. Można ich wówczas delikatnie wypytać, czy dziewczyna kogoś ma, ile ma lat, czym zajmuje się na co dzień, gdzie mieszka. Posiadając takie podstawowe informacje, łatwiej przyjdzie nam zaplanowanie, jak zdobyć dziewczynę.

Sposoby na poderwanie dziewczyny

Jak zrobić pierwszy krok ku bliższej znajomości?

Wiedząc, gdzie najczęściej można spotkać wybrankę naszego serca oraz jakie są jej zainteresowania, możemy zainicjować spotkanie oraz rozmowę, która pozwoli nam się poznać. Możemy obserwować codzienne sytuacje i wkroczyć do akcji w chwili, gdy nasza pomoc okaże się nieoceniona. Warto zrobić pierwszy krok w kierunku nowej znajomości z dziewczyną, gdy widzimy, że niesie coś ciężkiego (możemy pomóc), albo że coś jej upadło.

Czasem zdarza się jednak tak, że przez wiele dni nie nadarza się odpowiednia okazja do iście rycerskiej postawy, dlatego nie należy czekać na sprzyjające okoliczności zbyt długo. Jeśli nie chcą nadejść, spróbujmy nawiązać relację w inny sposób: serdeczne uśmiechy, porozumiewawcze spojrzenia, czy próba rozpoczęcia rozmowy mogą zainteresować dziewczynę naszą osobą. Jeśli wyczuwamy, że dziewczyna chętnie by nas poznała, ale jest zbyt nieśmiała, by odpowiedzieć na nasze niewinne zaczepki, podejdźmy do niej i zacznijmy rozmowę.

Jak zaplanować pierwszą randkę?

Kiedy już uda się nawiązać pierwszy kontakt, powinno być znacznie łatwiej. Nie wiesz, jak zdobyć dziewczynę? To proste. Nie udawaj, że słuchasz, co ma do powiedzenia, tylko naprawdę słuchaj. Zadawaj pytania, zapamiętuj odpowiedzi, reaguj żywo na jej słowa. Pokaż jej, że naprawdę się nią interesujesz. Mów też o sobie, ale nie za dużo – kobiety lubią odrobinę tajemniczości. Jeśli poczujesz, że dobrze Wam się rozmawia, zaproponuj jej wspólny spacer na następny dzień.

Nie planuj pierwszej randki w kinie, czy w kawiarni. W takich miejscach trudniej o swobodną atmosferę i możliwość prowadzenia konwersacji, a ponadto dziewczyna może czuć się skrępowana, gdy zechcesz za nią zapłacić i poczuje się w jakiś sposób zobowiązana. Wspólny spacer natomiast stać się może okazją do interesujących rozmów i poznawania siebie nawzajem.

Na co uważać podczas randki?

Jeśli chcesz zdobyć dziewczynę, musisz wykazać się dużą cierpliwością. Kobiety – niezależnie od wieku – nie lubią pośpiechu, pragną delektować się każdą magiczną chwilą tych pierwszych randek. Nie naciskaj na rozpoczynanie związku, czułe pocałunki i obściskiwanie się na ławce, jeśli ona nie czuje się na to gotowa. Najpierw lepiej się poznajcie, pozwólcie, by między Wami narodziła się specyficzna nić porozumienia, by zrodziła się przyjaźń. Dopiero wtedy, gdy dziewczyna zaufa Ci i przywiąże się do Ciebie emocjonalnie, będzie gotowa na pogłębianie Waszych relacji.

0
1

1 Komentarz

  1. umber_1 25 września 2016 Reply

    To jednak trudna sprawa z szukaniem drugiej połowy. Nie wiem, ale czasami chyba lepiej dać szansę losowi. Kiedy za mocno się staramy, skutek jest odwrotny do zamierzonego.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*