Jak poderwać dziewczynę – teksty, dzięki którym możesz poderwać dziewczynę?

Skuteczny sposób na podryw to wiedza, którą chciałby posiąść każdy mężczyzna lub chłopak zabiegający o względy płci przeciwnej. Jednak podrywanie ma kilka aspektów i nie ogranicza się tylko do kilku prostych trików. Każda kobieta jest inna i działają na nią zupełnie odmienne rzeczy. Dlatego zawsze trzeba umiejętnie dostosować metodę podrywu do indywidualnej osoby. Są jednak pewne zasady ogólne, których zawsze należy bezwzględnie przestrzegać. Dowiecie się o nich, czytając poniższy artykuł.

Jak poderwać dziewczynę?

Przede wszystkim trzeba nauczyć się równoważyć stres i luz. Wiadomo, stres paraliżuje, przez co człowiek jest spięty i nie umie wydusić z siebie słowa, z kolei pozowanie na luzaka też nie wygląda dobrze. Jeżeli jesteś na pierwszej randce ze swoją sympatią i stres plącze ci słowa, przeproś i powiedz szczerze, że trochę się denerwujesz, bo zależało ci na tym spotkaniu i nie chcesz w żaden sposób go zepsuć. Taką szczerością możesz bardzo zapunktować u dziewczyny, a jej uśmiech sprawi, że napięcie zacznie cię stopniowo opuszczać.

Zanim jednak do tego dojdzie, postaraj się dowiedzieć jak najwięcej o dziewczynie, o której względy chcesz zabiegać. Gdy będziesz wiedzieć, co lubi, czego nie, jaka jest, wtedy łatwiej będzie cię nawiązać rozmowę. Nie popełniaj najczęstszego błędu w tym zakresie, tj. nie przygotowuj sobie z góry ustalonych odpowiedzi. Wyjdzie sztywno i nieprawdziwie. Słuchaj swojej wybranki i konstruuj odpowiednie argumenty. Nie bój się powiedzieć, że w danej kwestii nie masz swojego zdania, bo po prostu nie zastanawiałeś się nad danym tematem, bo to może dać wam pole do szerszej rozmowy i dzielenia się swoimi poglądami.

Naczelną zasadą podrywu jest bycie sobą, a nie udawanie kogoś innego. To nie przejdzie. Wydasz się jej tylko śmieszny i nieprawdziwy, a nawet fałszywy. Chcąc zaimponować dziewczynie, nie przechwalaj się, nie opowiadaj o tym, czego to ty nie potrafisz. Nikt tego nie lubi. Zachowuj się naturalnie i swobodnie. Nie bój się przyznać do tego, że czegoś nie umiesz. Przykładowo, jeśli dziewczyna powie, że uwielbia grać na gitarze, a ty nie masz o tym zielonego pojęcia, zapytaj, czy mogłaby cię nauczyć podstawowych chwytów i że chętnie się przy niej tego nauczysz. Widzisz już ten błysk uznania w jej oczach?

Nie zakładaj z góry, że coś pójdzie nie tak. Nigdy nie możesz być pewnym tego, jak potoczy się spotkanie. Z drugiej strony, jeśli twoje obawy się sprawdzą, to znaczy, że nie byliście sobie pisani i po prostu tak miało być.

Zakochani trzymający się za ręce

Jakie teksty na podryw?

Wielu mężczyzn szuka dobrych i skutecznych tekstów na podryw, dzięki którym zdobyliby serce i uznanie swojej sympatii. O tym, czy faktycznie są one sprawdzone i przydatne decyduje indywidualna sytuacja, typ kobiety itp. Oczywiście nigdy nie jest tak, że jeden magicznie wypowiedziany tekst sprawi, że od razu zdobędziesz dziewczynę i po którym rzuci ci się ona w ramiona. Mogą one być pomocne w sytuacji, kiedy jesteś nieśmiały albo boisz się, że trema tak cię zje, że nie zdołasz nic innego z siebie wydusić. Żaden bowiem facet nie rodzi się z umiejętnościami flirtowania czy sprawnego prowadzenia rozmowy i nikt nie uczy w szkołach o tym, jak zdobywać kobietę.

Dlatego trzeba z nimi odpowiednio rozmawiać, a nie posługiwać się gotowymi tekstami z internetu, zwłaszcza tymi znanymi i wyświechtanymi jak:

  • Bolało Cię, jak spadłaś z nieba?
  • Bolą Cię nogi? Bo cały dzień chodzisz mi po głowie?
  • Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Bo jak nie, to przejdę jeszcze raz
  • Czy masz w rodzinie listonosza? Bo jesteś dla mnie priorytetem

Tych tekstów absolutnie nie stosuj! Są stare jak świat, każda kobieta je zna i wręcz ich nie znosi. Gotowe teksty na podryw mogą się przydać, jeżeli traktujesz je z dystansem i mówisz o nich jedynie po to, aby się z nich pośmiać. Prawda jest taka, że na dziewczynę zadziała tylko taki tekst, który płynie prosto z twojego serca, jest prawdziwy, oryginalny i niewyuczony. To nie jest test w szkole, do którego masz zakuć i zapomnieć, to osoba z uczuciami, do których dotrzesz tylko, będąc sobą.

0
0

0 Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*