Sport

 • Miękkie obuwie i stabilna stopa to oczywiście Nike Huarache

  By Zbyszek Łukasz on 21 grudnia 2017
  Nike Huarache – niby zwykłe buty, a jednak zaznaczyły się już wyraźnie w historii obuwnictwa. Również i dzisiaj nie zanosi się na to, by ich popularność miała w najbliższym czasie przeminąć. Skąd wziął się ten śmiały projekt i co Nike Huarache mają nam do zaoferowania?
 • Jak szybko nabrać masy mięśniowej?

  By Joanna Lewandowska on 31 maja 2016
  Dobrze wyrzeźbione i widoczne mięśnie to coś, o czym marzy wielu mężczyzn. Wielu z nich chce jej nabrać w stosunkowo krótkim czasie, ale jak to zrobić, by było to i skuteczne i zdrowe dla nas samych? Na co powinno się zwrócić uwagę i o czym pamiętać? Oto kilka przydatnych rad.
 • Jaki rower wybrać na rodzinne wyprawy?

  By Małgorzata on 10 maja 2016
  Zbliża się wiosna, a wraz z nią piękna pogoda. To dobry pretekst do spędzenia czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Doskonałym sposobem na aktywny weekend jest wycieczka rowerowa. Jednak aby w pełni cieszyć się z uroków wyprawy trzeba wybrać dobry sprzęt. Wtedy nie będziemy musieli zaprzątać sobie głowy nieustającymi problemami technicznymi. Obecnie mamy ogromny wybór sprzętu. Różne modele, rozmiary i […]
 • Jak wyszczuplić nogi? Poznaj 4 sposoby na piękne i zgrabne nogi

  By Miro Pięta on 15 listopada 2015
  Czy istnieje sposób na szczupłe i zgrabne nogi? Oczywiście, że tak ale wymaga samodyscypliny i silnej wewnętrznej motywacji. Piękny wygląd nie przyjdzie do nas sam, trzeba sobie na niego zapracować. W poniższym artykule podpowiadamy co robić, aby cieszyć się pięknymi i szczupłymi nogami.
 • Pole dance – prawda i mity

  By Basia Konieczna on 22 czerwca 2015
  Pole dance jeszcze do niedawna kojarzony był wyłącznie z nocnymi klubami i seksem. Dzisiaj obraz tego typu tańca zmienia się diametralnie. Od kilku lat zdobywa on coraz to większe rzesze nowych fanów i z rozrywki dla zdesperowanych panów zmienia się w prawdziwy, wymagający sport. W praktyce każda szkoła tańca, bądź duże centrum fitnessu wzbogaciło już harmonogram swoich zajęć o zajęcia […]
 • Paintball firmowy – zdrowa rywalizacja, zgrany zespół i wspólne cele

  By Ignacy on 17 czerwca 2015
  Zgrany zespół to podstawa sukcesu w niemal każdej firmie. Istnieje wiele sposób, by taki team zbudować. Świetnym pomysłem jest wyjazd firmowy na paintball. Zespół jest wtedy zmuszony do tego, by działać planować i działać wspólnie, by osiągnąć cel. Zdobyte tu umiejętności przekładają się na późniejsze pracę. Pracownicy ponadto mają szansę pozbyć się negatywnych emocji i wyzwolić pozytywnego ducha rywalizacji.
 • Jaki kask narciarski warto kupić?

  By Michał on 11 marca 2015
  Wybierając się na narty należy zatroszczyć się nie tylko o świetną zabawę, ale także o własne bezpieczeństwo. Oprócz odpowiedniego stroju, butów, nart i gogli, należy zaopatrzyć się w odpowiedni kask, by chronić swoją głowę przed urazami. Jaki kask będzie najlepszy? Na co zwracać uwagę podczas jego kupowania? Podpowiadamy, w jaki sposób wybrać najlepszy kask narciarski.
 • Fitness – dobry sposób na odchudzanie

  By Caspi on 12 grudnia 2014
  Wiele osób zadaje sobie pytanie: jak w szybki sposób schudnąć? Niektórzy chcieliby zrzucić zbędne kilogramy siedząc przed telewizorem, jednocześnie zajadając frytki lub czekoladę. Proces odchudzania nie jest jednak taki prosty, a wręcz przeciwnie, aby skutecznie pozbyć się nadmiaru masy ciała organizm oczekuje od nas pewnych wyrzeczeń i trudu.
 • Kto jako pierwszy przekroczył barierę prędkości dźwięku?

  By Ignacy on 30 października 2014
  Wielu ludzi ceni sobie spokój, bezpieczeństwo i stabilność, jednak cywilizacja rozwija się dzięki tym, którzy potrafią opuścić swoją strefę komfortu i przekraczać granice, które wydają się niemożliwe do przekroczenia. Spełnienie marzeń o podboju świata nie jest oparte jedynie na romantycznych potrzebach ludzkiej psychiki. Za marzeniem muszą bowiem podążyć najwyższej jakości inżynieryjne rozwiązania. Przyjrzyjmy się więc przekraczaniu bariery dźwięku.
 • 5 najlepszych drużyn piłkarskich na świecie

  By Lilianna on 28 sierpnia 2014
  Co jakiś czas w Internecie pojawiają się nowe rankingi. Najwięcej z nich dotyczy świata sportu. Zazwyczaj na pierwszym miejscu jest któraś z hiszpańskich, znanych na całym świecie drużyn. Która została nią teraz?