Twórczość

 • Jaki kolor ścian do przedpokoju. Poznaj kilka ciekawych wskazówek

  By Miro Pięta on 25 sierpnia 2015
  W tej kwestii wielu ludzi popełnia duży błąd wybierając ciemny kolor ścian. Co prawda przedpokój to miejsce z którego rzadko korzystamy ale nie oznacza to, że przebywającym w nim musimy się czuć jak w piwnicy, szczególnie jeśli mamy mały przedpokój. Dowiedz się jakich błędów nie popełniać przy zakupie farby do tej części domu.
 • 2 proste pomysły na świąteczne choinki ręcznie robione

  By Caspi on 17 grudnia 2014
  Choinka to dla wielu z nas nieodłączny symbol Bożego Narodzenia. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy naturalne, duże drzewko nie zmieści nam się w mieszkaniu, albo gdy ekologiczny głos sumienia podpowie nam, iż miejsce choinki jest w lesie? Można wykonać choinkę samodzielnie!
 • Jak zrobić bombkę decoupage ze styropianu?

  By Caspi on 15 grudnia 2014
  Decoupage to w ostatnich latach bardzo popularny nurt rękodzieła. Pozwala na uzyskanie wyjątkowych wzorów na przedmiotach codziennego użytku: komódkach, toaletkach, talerzach, wazonach… W okresie poprzedzającym Boże Narodzenie, pojawia się coraz więcej sposobów na dekoracje świąteczne, wykonane tą metodą. Decoupage pozwala między innymi na stworzenie wyjątkowych bombek, z dowolnie wybraną grafiką!
 • 5 porad jak zostać gwiazdą disco polo

  By Adam Janicki on 19 listopada 2014
  Nie od dziś wiadomo, że disco polo jest jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych  w Polsce. Początki tego nurtu sięgają lat osiemdziesiątych XIX wieku. Wielu ludzi osiągnęło dzięki popularności tej muzyki sławę i niemałe pieniądze. Jednak w jaki sposób im się to udało? Przedstawię Wam dzisiaj 5 porad na to, jak zostać gwiazdą disco polo.
 • Jak napisać zaproszenie, żeby zaskoczyć gości?

  By Lilianna on 30 września 2014
  Tradycyjne, kupowane przez nas w sklepach papierniczych zaproszenia powoli odchodzą do lamusa. Na szczęście! Teraz w modzie jest kreatywność. Trzeba się nieźle nagłówkować, żeby napisać dobre zaproszenie, chociaż teoretycznie jest to najprostsza forma wypowiedzi. O czym należy pamiętać, na co zwrócić uwagę, pisząc do naszych gości?
 • Czym zajmuje się copywriter?

  By Michał on 21 sierpnia 2014
  Hasła reklamowe, slogany, artykuły, opisy i każdy inny rodzaj słowa pisanego. To zadania należące do każdego copywritera, niezależnie czy pracuje sam czy dla agencji reklamowej. Zabawa słowami i zachęcenie potencjalnego czytelnika do kliknięcia w tekst to jego chleb powszedni.
 • Z cyklu: pomysły dla łazienki. Wanna czy prysznic?

  By Michał on 15 maja 2014
  „Prysznic zużywa mniej wody”, „Wanna oferuje komfort” – takimi argumentami przerzucają się użytkownicy forum o urządzaniu wnętrz. I choć pytanie co jest lepsze i bardziej się opłaca zadawane jest od lat, to wciąż nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi.
 • Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową?

  By Alek on 27 marca 2014
  Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w sklepach pojawia się mnóstwo kartek okolicznościowych, które można kupić i wysłać do najbliższych… Zwykle jednak odnosimy wrażenie, że wszystkie te kartki są do siebie podobne i nie ma w nich nic ciekawego. Można zaskoczyć rodzinę i przyjaciół, wysyłając kartki zrobione własnoręcznie! To wcale nie jest tak trudne, jak się wydaje.