Tematyka ‘nitownica jak działa’

 • Nitownica – jak działa ręczna nitownica?

  By Lilianna on 29 listopada 2018
  Gdzie szukać nitownic ręcznych? Jak działa nitownica ręczna? Jak wybrać nitownicę ręczną? Nitownica – do czego służy?...Jak działa nitownica ręczna? Są różne rodzaje nitownic: akumulatorowe, pneumatyczne i oczywiście ręczne. Te ostatnie wymagają sporego zaangażowania ze strony osoby, które używa tego narzędzia. sprawdź więcej
 • Jakie są rodzaje nitownic? Jak działa nitownica ręczna, pneumatyczna, akumulatorowa?

  By Aleksandra Kostka on 22 lutego 2021
  Jakie są zatem rodzaje nitownic i w jaki sposób działają? Rodzaje nitownic Nitownica - działanie. Jaki rodzaj wybrać? Rodzaje nitownic Na rynku dostępnych jest bardzo dużo różnego rodzaju nitownic, jednak można je podzielić na kilka podstawowych kategorii....Nitownica - działanie. Jaki rodzaj wybrać? Zaczniemy od nitownicy ręcznej. Warto wiedzieć, że jest narzędzie praktycznie bezawaryjne. Jeśli korzystamy z niej we właściwy sposób, to nie będzie powodu, by ją wymieniać przez bardzo długi czas.
 • Jak działa nitownica pneumatyczna? Dla kogo? Jak wybrać nitownicę pneumatyczną?

  By Aleksandra Kostka on 22 lutego 2021
  Istnieje kilka rodzajów nitownic, jednak my zajmiemy się przede wszystkim nitownicami pneumatycznymi. Jak działa nitownica pneumatyczna? Jak wybrać nitownicę pneumatyczną? Nitownica pneumatyczna – dla kogo? Jak działa nitownica pneumatyczna?...Tak działają nitownice wykorzystywane m.in. w przemyśle lotniczym, inne mogą wymagać samodzielnego umieszczenia nitu w otworze, tak by trzpień wystawał z drugiej strony.
 • Do czego służy i jak działa nitownica?

  By Aleksandra Kostka on 22 lutego 2021
  Istnieje kilka rodzajów nitownic, a dokładnie: nitownica ręczna, nitownica pneumatyczna, nitownica akumulatorowa. Każda z tych nitownic działa w nieco różny sposób, jednak żadna nam się nie przyda, jeśli nie będziemy mieli nitów....Zasada działania nitownic jest częściowo uzależniona od tego, jaki rodzaj nitownicy wybierzemy oraz jakich nitów używamy. Używając nitownicy ręcznej, należy umieścić nit w przygotowanym otworze, a następnie zakuć go wspomnianym urządzeniem.