Wieczór kawalerski z paintballem, dlaczego warto? co jeszcze razem z paintballem?

Twój najlepszy kumpel się żeni, a ty nie możesz mu tego darować? Zorganizuj wieczór kawalerski na paintballu i nie daj mu zapomnieć o waszej przyjaźni. Ta aktywna zabawa to nie tylko rozrywka pełna mocnych wrażeń, ale także świetny sposób na integrację waszej drużyny.

Paintball ― pomysł na aktywny wieczór kawalerski

Udany wieczór kawalerski niekiedy cieszy bardziej niż wesele. Dlatego warto zorganizować go z pomysłem. Paintball to świetny sposób na rozruszanie towarzystwa, zintegrowanie osób, które jeszcze się nie znają, a do tego pomysł na rozgrzewkę przed wieczorną walką w barze…

Wiele firm zajmujących się organizacją tej zabawy posiada w swojej ofercie specjalne stroje dla pana młodego, dzięki którym będzie się on wyróżniał, a jego znajomi bez problemu odgadną w kogo celować tej nocy. Cena gry najczęściej uzależniona jest od sprzętu i liczby wykorzystanych kul. Jednak wszelkie szczegóły dotyczące paintballa poznasz na stronach organizatorów, takich jak bcamp.pl/paintball, który w swojej ofercie ma także wiele innych atrakcji.

paintball-wieczór-kawalerski

Urodziny z paintballem

Paintball to aktywna zabawa dla wszystkich miłośników adrenaliny, bez względu na płeć. Dlatego coraz więcej osób organizuje przyjęcia urodzinowe, połączone z tą grą. Nie wymaga ona wcześniejszego przygotowania. Wystarczy zabrać wygodne buty, butelkę wody i dobry humor, a zabawa na pewno będzie niezapomniana. Nie należy się też przejmować strojem. Każdy z uczestników dostaje specjalny kombinezon, który chroni przed uderzeniami kulek. Niektóre firmy oferują także specjalne zniżki dla solenizanta, np. w postaci 100 darmowych naboi lub wejścia za free.

Paintball ― sposób na szybką integrację

Twój firmowy zespół potrzebuje na chwilę odpocząć od biurowych obowiązków? Zabierz ich na wyjazd integracyjny z paintballem. Dzięki ciekawym scenariuszom tej gry, na pewno nie będziecie się nudzić, a do tego poćwiczycie obmyślanie strategii i wspólne działanie. Paintball to zabawa pełna emocji i adrenaliny, która nauczy twoich pracowników współpracy, a także zintegruje nowych członków zespołu.

Wiele firm, w tym przywołany wcześniej Base Camp Istebna, może pochwalić się ciekawymi trasami do gry, w których nie brakuje licznych korytarzy, labiryntów i specjalnie przygotowanych barykad. To wszystko sprawi, że wasz wyjazd będzie naprawdę udany, a firmowy team na chwilę oderwie się od codziennych obowiązków.

Paintball dla dzieci, wyjazd integracyjny dla szkół

Paintball to nie tylko zabawa dla dorosłych. Dostępnych jest wiele miejsc, w których również dzieciaki mogą poczuć prawdziwą adrenalinę podczas gry w realną „strzelankę”. Oferta dla dzieci to najczęściej laserowy paintball, w którym mogą uczestniczyć maluchy od 7 roku życia, a także Splatmaster, czyli zabawa, w której używane są specjalne pistolety ze zmniejszoną prędkością wylotową na kulki z farbą. Tradycyjny paintball dostępny jest najczęściej dla dzieci mających co najmniej 14 lat.

0
0

0 Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*