Jak pobrać Pokemon Go?

Gra Pokemon Go pojawiła się nagle i niemal natychmiast osiągnęła niesamowity sukces na całym świecie. W łapanie uciekających Pokemonów bawią się wszyscy bez względu na wiek, wykształcenie i status materialny. Ty też chcesz dołączyć do tego grona? Przeczytaj nasz artykuł! Opowiemy ci w nim jak możesz pobrać i zainstalować tę grę na swoim laptopie lub smartfonie!

Na czym polega gra Pokemon Go?

Ten fenomen, który pochłonął cały świat opiera się w zasadzie na bardzo prostych założeniach. Także mechanizmy potrzebne są do uruchomienia gry i poprawnego z niej korzystania nie są zbyt skomlikowane. Wystarczy moduł GPS, który wbudowany jest w każdy dostępny na rynku smartfon. To właśnie dzięki niemu gra skanuje twoje otoczenie, po czym ustawia na przeanalizowanej drodze wirtualne Pokemony. A ty musisz dostać się do nich po wyznaczonej ci przez urządzenie drodze.

Kiedy już będziesz w jego zasięgu w rogu aplikacji pojawi się specjalna ikonka. A to oznacza, że wtedy musisz złapać Pokemona. Jak? Za pomocą trybu łapania, który umożliwi ci to zadanie. Jeśli chcesz na niego przejść, musisz kliknąć na Pokeball, a następnie nacisnąć na niego i chwilę przytrzymać. Wyskoczy wtedy ikonka pierścienia celowania, musisz poczekać aż będzie jak najmniejsza. Jeśli już uzyska ona odpowiednie rozmiary przesuń palec do przodu, zupełnie tak jakbyś chciał popchnąć tę kulkę. I gotowe! Pokemon złapany!

Nie udało ci się za pierwszym razem? Nie przejmuj się! Masz kilka prób, ale musisz uważać, bo cel może ci czmychnąć jeśli będzie ci źle szło! W tej grze liczy się refleks. Nie zapominaj o tym!

łapanie pokemonów

Jak pobrać grę na urządzenie Apple?

Jest to troszkę skomplikowane, ze względu na to, że grę tę można pobrać jedynie z oficjalnego sklepu AppStore. A według niego gra obsługuje jedynie konkretne regiony np. Amerykę Północną czy Australię. Dlatego przed pobraniem aplikacji na swój telefon musisz zaznaczyć, że pochodzisz, z któregoś z rejonów ją obsługujących . Po zalogowaniu się na utworzone wcześniej konto, będziesz mógł pobrać i zainstalować grę. A ta będzie dostępna nawet po powrocie na europejskie konto.

Jak pobrać grę na urządzenie z systemem Android?

Tutaj sprawa jest troszkę łatwiejsza. Musisz jedynie wybrać odpowiedni plik instalacyjny ze strony APK Mirror. Przed uruchomieniem pliku zaznacz, że zgadzasz się na pobranie zewnętrznych aplikacji z nieznanych źródeł. Tylko w ten sposób będziesz mógł zainstalować grę na swój telefon. A gdy to zrobiłeś pozostaje ci już tylko przejście przez bardzo prostą, wyjaśnioną krok po kroku instalację i gotowe! Od tej chwili możesz cieszyć się nową grą na swoim urządzeniu!

granie w pokemon go

Czy pobranie gry w taki sposób jest bezpieczne dla twojego telefonu?

Jeśli korzystasz z oficjalnych źródeł, pobranie i zainstalowanie aplikacji jest w 100% bezpieczne dla twojego sprzętu. Jednak zdarzają się osoby, które pobierają grę z niezaufanych źródeł. A te oprócz aplikacji mogą zainstalować na twoim telefonie niechciane oprogramowanie i wirusy.

Dlatego zamiast się spieszyć warto poczekać i skorzystać z zaufanych źródeł. Pamiętaj również o tym, aby przed zainstalowaniem sprawdzić aplikację programem antywirusowym. To pozwoli uniknąć wielu kłopotów. Miłej zabawy!

0
2

2 komentarze

  1. Mama Pokemonowych Fanu00f3w 3 stycznia 2017 Reply

    Moje dzieciaki graju0105 w tu0119 gru0119 kiedy tylko maju0105 chwilku0119 wona od nauki. Ale to dobrze, wiu0119cej czasu spu0119dzaju0105 na u015bwieu017cym powietrzu 🙂

  2. maja 19 lipca 2017 Reply

    Pobrać nie jest trudno, sama miałam tę grę przez jakiś czas, ale zdążyła mi się znudzić.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*