Jak wrócić do byłej?

Każdy z nas przechodził przez ciężkie zerwanie i chęć powrotu do byłej dziewczyny. Zawsze jest to błąd, jednak nigdy nie wierzymy w to, dopóki nie przekonamy się o tym na własnej skórze. Nawet jeśli uda się Wam wrócić do byłej, co często oznacza po prostu, że jest jeszcze mniej rozsądna niż Ty, to prawie na pewno skończy się to tragedią, która wykończy Was psychicznie jeszcze bardziej niż samo zerwanie. Ale: jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz:) Zobaczmy jak wrócić do byłej.

Dlaczego dziewczyna mnie zostawiła?

Zrozum jedną rzecz. Jest jakiś powód, najczęściej wiele, które sprawiły, że nie jesteście już razem. Musisz znaleźć te punkty, które irytowały Twoją byłą, zastanowić się, czy chcesz i potrafisz je zmienić, a następnie to zrobić. To ta prostsza część. Kolejnym etapem jest przekonanie Twojej ex do tego, że rzeczywiście zaszła zmiana, która pozwoli być Wam razem.

Zatrzymaj się w tym momencie jednak na chwilę i pomyśl, czy nie chcecie od siebie i od życia dwóch zupełnie innych rzeczy. Jeśli tak jest, to dalsze trwanie w tej relacji będzie się wiązało jedynie z pogłębianiem niezadowolenia i wzajemnej niechęci. Wiem, że oglądałeś wiele romantycznych filmów, których przesłaniem jest to, by walczyć do końca o swoją miłość, jednak w rzeczywistości często najlepszy wybór, to po prostu pozwolić komuś odejść.

Jak żyć po rozstaniu?

Kobiety lubią czuć się potrzebne, jednak istnieje pewna granica, której nie powinieneś przekraczać. Jeśli ktoś, Twoim zdaniem, jest dla Ciebie niezbędny do życia, to znak, że dawno ją przekroczyłeś. Twoja była nie będzie miała ochoty słuchać, że nie możesz bez niej żyć albo, że nie ma żadnej lepszej od niej. Oboje wiecie, że to nieprawda, a ten rodzaj infantylności po pewnym czasie wywołuje już reakcję alergiczną.

Jak odzyskać dziewczynę?

Na pewno interesuje Cię, co dzieje się teraz z Twoją byłą, czy spotyka się z kimś nowym, czy tęskni za Tobą. To dosyć normalne, ale nie możesz jej śledzić ciągle na Facebooku i wypytywać jej najbliższych znajomych o szczegóły. Daj jej raczej trochę przestrzeni. Rozsądna kobieta na pewno doceni fakt, że akceptujesz jej decyzję. Pokaż, że jesteś świetnym facetem, który ma swoje życie.

To Twoja jedyna szansa, by znowu zwróciła na Ciebie uwagę. Jeśli będziesz do niej ciągle wydzwaniał i wystawał pod jej blokiem, to sprawisz, że zacznie podejrzewać Cię o chorobę psychiczną. Niektóre kobiety może to kręcić, jednak większość w takich wypadkach będzie raczej skłonna do wykręceniu numeru policji.

Jak odzyskać dziewczynę?

Nie użalaj się nad sobą!

Najgorsza rzecz jaką możesz zrobić, to rozpłakać się przy byłej. Tego typu sceny najczęściej wypłukują z Twojej ex resztki szacunku do Ciebie, a pociąg seksualny, który być może jeszcze gdzieś w niej się tlił, znika całkowicie. Zachowuj się więc jak facet: nie proś, nie płacz i naucz się, że nie warto wracać do byłej.

0
4