Apartamenty dla zakochanych – romantycznie w Zakopanem!

Mówi się, że każda okazja jest dobra, by spędzić wspólnie weekend, a miłość powinniśmy okazywać nie tylko od święta. Dlatego jeśli nie masz pomysłu, gdzie zabrać drugą połówkę to koniecznie sprawdź naszą propozycję. Połączenie elegancji luksusu z atrakcyjną ceną to coś nowego.

Gdzie spędzić czas we dwoje?

Spacer w parku, wizyta w osiedlowej pizzerii i kino – to propozycje na pierwsze randki, szczególnie te młodzieńcze. Każde kolejne takie wyjście może ostatecznie wprowadzić bardziej efekt nudy niż jakiegokolwiek zaskoczenia. Mężczyźni powoli zaczynają to rozumieć i szukają pomysłów zadając pytania w internecie. Najczęściej przewijają się tematy o pomysły i miejsca na weekend.

Pomysł powinien być indywidualny, ale z miejscem możemy pomóc. Niezależnie od pory roku polecamy Zakopane. Nie tylko przez oblegane Krupówki i Morskie Oko, na które lepiej wejść niż wjechać bryczką (większa satysfakcja i oszczędność pieniędzy), ale ogólny klimat, jaki panuje w tym mieście. Warto pojechać na weekend, by nacieszyć się miejscem razem z drugą połówką. Są też specjalne apartamenty dla dwojga, gdzie można sobie beztrosko odpocząć. W samym centrum znajduje się zaciszny apartament w Zakopanem (jak ten: http://zakopaneapartamenty24.pl/property/zaciszny-apartament-centrum-1-w-zakopanem/), znany i oblegany przez turystów.

Salon w apartamencie centrum 1

Jak romantycznie spędzić czas?

Całym urokiem apartamentu jest jego położenie oraz wykonanie. Znajduje się w ustronnym miejscu, a jednocześnie w dalszym ciągu w centrum miasta. W sypialni znajduje się duże łoże małżeńskie, które wyróżnia się wygodą i różni od standardowych hotelowych łózek. Z sypialni zaś można wyjść na duży balkon, z którego wyłania się widok na Giewont. To idealnie miejsce na wypicie wieczorem lampki albo butelki wina.

Sypialnia małżeńska w apartamencie centrum 1

Jak zaplanować weekend w Zakopanem?

Niektórzy uważają, że to wyjazdy spontaniczne są najlepsze i dzięki nim jest najwięcej wspomnień. Jeśli zaś przed wyjazdem wolisz wiedzieć, gdzie się udasz i – co ważne – będziesz wiedzieć ile na to wydasz to pamiętaj, że nigdy nie ustalisz konkretnej kwoty. W przybliżeniu możesz zaplanować, że na apartament wydasz około 200 – 300 złotych za dobę, na obiad około 50 złotych plus dobre wino (koniecznie) i oczywiście paliwo, bo przecież jakoś trzeba dojechać. Chyba, że wybierasz się pociągiem lub autokarem, wtedy kwota wydatków automatycznie się zmniejsza.

łazienka z prysznicem

Apartament centrum 1 w Zakopanem to jedna z tańszych opcji jeśli chcesz spędzić weekend ekskluzywnie i nie pozbyć się całej miesięcznej wypłaty. Pamiętaj też, by nie siedzieć cały czas z dziewczyną w pomieszczeniu. Zabierz ją na spacer, kup kwiatka, bądź romantyczny. Zawsze – nie tylko od święta.

0
0

0 Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*