Jak zarejestrować kartę „Moja Biedronka”?

Sieć supermarketów „Biedronka” należy do najpopularniejszych w naszym kraju. Dyskont słynący z niskich cen i wysokiej jakości produktów wprowadził niedawno własny program lojalnościowy. Karta Moja Biedronka gwarantuje każdemu kto ją założy możliwość wzięcia udziału we wszystkich akcjach promocyjnych portugalskiej sieci, zbierania punktów i zdobywania nagród. Wystarczy tylko ją zarejestrować. Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Przeczytaj nasz artykuł!

Karta Moja Biedronka – co to jest?

Jak już wcześniej wspominaliśmy jest to program lojalnościowy. Dzięki niemu za każde zakupy dokonane w tym sklepie otrzymasz punkty. Ich ilość zależna jest wartości twoich zakupów. Na przykład podczas akcji „Gang Świeżaków” punkt otrzymywano po zostawieniu przy kasie 40 złotych – tyle warta była jedna naklejka.

Dodatkowo każdy posiadacz karty przy zakupie owocu, lub produktu oznaczonego znakiem „Kup” lub „Zyskaj ekstra punkty” otrzymywał dodatkowy znaczek, co nie przysługiwało klientom nie posiadającym karty. Promocja ta wprawdzie dobiegła już końca, ale nadal warto zastanowić się nad założeniem tej Karty, gdyż producent zapowiada kolejne akcje promocyjne, w których będzie można zdobyć inne, równie ciekawe nagrody.

zakupy w sklepie spożywczym

Kto może otrzymać kartę „Moja Biedronka”?

W tym wypadku nie ma żadnych ograniczeń. Może dostać ją każda pełnoletnia osoba, która zrobi zakupy w dyskoncie. Do każdego egzemplarza plastikowej karty dołączone są dwa breloki. Są to miniaturowe kopie z nadrukowanym kodem z głównej karty. Jeśli posiadasz już kartę musisz zarejestrować ją na stronie internetowej programu „Moja Biedronka”. Tylko wtedy będziesz mógł w pełni korzystać z jej właściwości.

Jak zarejestrować kartę „Moja Biedronka”?

To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę moja.biedronka.pl. Następnie należy podać numer karty i dołączony do niej numer PIN i wcisnąć zarejestruj się. Można również dokonać rejestracji telefonicznej. Wystarczy zadzwonić pod numer 22 2053400. W oby przypadkach należy wymyślić hasło dostępu do konta, które trzeba będzie wpisywać na stronie podczas logowania.

zakupyw w supermarkecie

Co daje konsumentowi karta „Moja Biedronka”?

Bardzo dużo korzyści. Osoba, która zarejestruje kartę będzie mogła wziąć udział we wszystkich akcjach organizowanych przez dyskont na bardziej korzystnych warunkach. Dzięki temu możesz nabyć taniej wiele dostępnych w sklepie produktów, m.in.: te znajdujące się w dziale RTV i AGD, a także otrzymać dodatkowe punkty, które upoważnią cię później do kupienia niektórych produktów w atrakcyjnych cenach lub otrzymania wysokich rabatów. To co? Kiedy ją zakładasz?

4
6

6 komentarzy

 1. Author
  Lucy 3 stycznia 2017 Reply

  Fajna jest ta karta. Mou017cna dziu0119ki niej skorzystau0107 z naprawdu0119 fajnych promocji. Mam ju0105 juu017c od kilku miesiu0119cy i jestem bardzo zadowolona

 2. asd 26 stycznia 2017 Reply

  Szkoda tylko że jakoś od paru dni próbuję i nie mogę jej zarejestrować

 3. Joanna 2 września 2019 Reply

  To jest mój sklep ,po prostu korzystam z BIEDRONKI blisko mieszkam ,często są zniszki,dostępne ceny.

 4. Regina Makarewicz-Bożek 20 września 2019 Reply

  Moja wcześniej używana karta przestała działać

 5. Henryk Kowańdy 12 grudnia 2019 Reply

  Bardzo liczę na udane zakupy

 6. Zofia 17 czerwca 2020 Reply

  nie mogę zarejestrować karty Moja Biedronka

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*