Nie wiesz jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny? Przeczytaj koniecznie

W końcu spotkałeś dziewczynę, dla której jesteś w stanie zmienić swoje dotychczasowe życie i zrezygnować z kumpli, piłki i wieczorów przy piwie. Chciałbyś zwrócić na siebie jej uwagę, sprawić, by dostrzegła Cię wśród tłumu i spośród wszystkich facetów wybrała właśnie Ciebie. Z pewnością obawiasz się, że nie sprostasz jej wymaganiom, jednakże nie przekonasz się, jeśli nie spróbujesz! W jaki sposób zyskać zainteresowanie? Co zrobić, by ona również chciała spędzać z Tobą swój wolny czas? Podpowiadamy, jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny.

Co zrobić, żeby dziewczyna cię zauważyła?

Jeśli do tej pory nie odważyłeś się zrobić pierwszego kroku i powalczyć o względy dziewczyny, która Ci się podoba – nie martw się, faceci tak samo jak kobiety, bywają nieśmiali i boją się odrzucenia i rozczarowania. Nie pozwól jednak, by strach wyeliminował Cię z dalszej gry i zacznij działać jak najszybciej, zanim ktoś inny sprzątnie Ci ją sprzed nosa. Musisz tylko wiedzieć, na co dziewczyny zwracają największa uwagę i co zrobić, by zwrócić na siebie jej uwagę.

Przede wszystkim bądź sobą, nie staraj się na siłę udawać kogoś, kim nie jesteś. Przywiązuj też większą uwagę do rzeczy, które być może do tej pory uważałeś za nic nieznaczące szczegóły, a które sprawią, że zyskasz w oczach wybranki.

Jak o siebie zadbać?

Żadna kobieta z pewnością nie zwróci uwagi na niechlujnego, zaniedbanego mężczyznę z tygodniowym zarostem. Jeśli dotychczas nie przejmowałeś się swoim wyglądem, gdyż Twojemu psu i kolegom nie przeszkadzał wymięty t-shirt, czy zbyt długie włosy, koniecznie zacznij o siebie dbać! Każdy facet chce mieć zadbaną, atrakcyjną dziewczynę, z której będzie dumny, którą będzie chwalił się swoim kolegom i z drugiej strony wygląda to dokładnie tak samo. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zmień swoje dotychczasowe przyzwyczajenia.

Co zrobić, żeby dziewczyna zwróciła na nas uwagę?

Kontakt wzrokowy – faktycznie ważny?

Rozmawiając z dziewczyną, która Ci się podoba, patrz jej głęboko w oczy. W ten sposób okazujesz jej swoje zainteresowanie, a ponadto stwarzasz atmosferę bliskości i intymności, wyrażasz też uznanie dla jej fizyczności.

Jak poderwać dziewczynę?

Ideały nie istnieją, a książęta z bajek są już dawno przereklamowani, dlatego też dziewczyna z pewnością nie będzie oczekiwała od Ciebie jakichś wygórowanych cech. Wystarczy, że okażesz jej swoje zainteresowanie i sprawisz, że poczuje się przy Tobie wyjątkowo i bezpiecznie. Ponadto bądź gentlemanem, okazuj jej uprzejmość i dobre maniery, nie przeklinaj i uśmiechaj się jak najczęściej. Pamiętaj również, żeby od razu nie odkrywać wszystkich kart – odrobina tajemniczości wzbudzi większe zainteresowanie dziewczyny i sprawi, że będzie chciała się z Tobą częściej spotykać i poznawać kolejne szczegóły z Twojego burzliwego życia.

2
0

0 Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*