Sklep online z kawą, które sklepy są popularne w internecie?

Gdzie kupić kawę w internecie? Z jakich sklepów, palarni kawy można zamówić najlepsze ziarna? Przedstawiamy listę najpopularniejszych sklepów online z kawą.

  1. Palarnia kawy JAVA Coffee
  2. Sklep internetowy z kawą Konesso
  3. Palarnia i sklep Coffee&Sons
  4. Świeżo Wypalana
  5. Kawy z palarni Single Origin
  6. Manufaktura Kawy

1. Palarnia kawy JAVA Coffee

Sklep z kawą to znana palarnia kawy JAVA Coffee, także ze szkoleniami dla baristów, podczas których można nauczyć się alternatywnych metod parzenia kawy. W tym sklepie online zaopatrzysz się w ziarna Arabiki, głównie z segmentu Specialty. Kawa, którą możesz tutaj zamówić, pochodzi wyłącznie od sprawdzonych dostawców i wypalana jest na bieżąco, przed dostarczeniem zamówienia. Na stronie sklepu możesz zapoznać się z dokładnym opisem każdej kawy, jej profilem sensorycznym oraz miejscem pochodzenia. Znajdziesz tam również akcesoria do parzenia, aromatyczne herbaty i napoje roślinne do kawy.

2. Sklep internetowy z kawą Konesso

Konesso to internetowy sklep z kawą, herbatą i ekspresami do kawy renomowanych producentów, takich jak m.in. Jura czy Saeco. Możesz zakupić tu zarówno ziarna, jak i mieloną, włoską kawę. W sklepie internetowym Konesso coś dla siebie znajdą miłośnicy popularnej Lavazzy oraz kaw takich jak Bazzara, Cafe del Faro czy Pellini. A przy zamówieniach powyżej 300 złotych, nie zapłacisz za przesyłkę.

3. Palarnia i sklep Coffee&Sons

Kawę możesz również zamówić z palarni Coffee&Sons, gdzie znajdziesz zarówno aromatyczne mieszanki, jak i kawy Specjality. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, możesz zdecydować się na zestaw startowy, składający się z czterech flagowych mieszanek: Słodki Shot, Włoska Robota, Brazylijski Duet i Słoneczne Trio. O każdej z tych kaw przeczytasz też na stronie internetowej palarni. A co oprócz kawy kupisz w Coffee&Sons? Filtry, zaparzacze, młynki do kawy oraz herbaty.

4. Świeżo Wypalana

SwiezoWypalana.pl to sklep internetowy z kawą z całego świata. To również strona rodzinnej palarni kawy, która wypala i sprzedaje kawę od 2014 roku. Ziarna zawsze wypalane są tutaj na zamówienie klienta, dzięki czemu możesz dobrać mieszankę do swoich indywidualnych preferencji. Tym bardziej że wybór jest naprawdę ogromny, na stronie znajdziesz kawy Specjality, Premium, a nawet 100% Robustę.

5. Kawy z palarni Single Origin

Również Single Origin wypali twoją kawę dopiero po zamówieniu. W ofercie tej palarni znajdziesz kawy z niemal każdego segmentu cenowego – od tych wysoko punktowanych (Specjality) po ziarna w cenie kaw marketowych. Przed zakupem możesz też przeczytać dokładny opis każdej mieszanki na stronie sklepu internetowego. Znajdziesz tam również praktyczne porady na temat tego, jak przechowywać kawę lub prawidłowo ją zmielić.

6. Manufaktura Kawy

Do popularnych sklepów online z aromatycznymi ziarnami należy również Manufaktura Kawy, gdzie znajdziesz te przeznaczone do espresso, do przelewu i wiele innych. Kawa z tej palarni wypalana jest własnoręcznie, dzięki czemu ma niesamowity aromat i smak, których z pewnością nie będą miały marketowe mieszanki.

0
0

0 Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*