Skrzynki motoryzacyjne do warsztatu, sklepu motoryzacyjnego…, gdzie jeszcze warto mieć pojemniki motoryzacyjne?

Skrzynki motoryzacyjne KLT są pojemne, solidne i uniwersalne, dlatego dobrze sprawdzą się nie tylko w warsztacie samochodowym i sklepie motoryzacyjnym, ale także w zupełnie innych firmach. Poznaj podstawowe informacje na temat tego produktu oraz dowiedz się, gdzie jeszcze można go wykorzystać.

Pojemniki KLT – czym są?

Pojemniki KLT, nazywane również skrzynkami motoryzacyjnymi, najczęściej służą do przechowywania i transportu różnych części, narzędzi i innych produktów. Skrzynki motoryzacyjne produkowane przez bekuplast (bekupkast.com/pl) są dedykowane branży motoryzacyjnej, ale sprawdzą się także w innych dziedzinach. O tym, gdzie dokładnie można je wykorzystać, opowiemy w dalszej części artykułu.

Skrzynki motoryzacyjne w warsztacie

W każdym warsztacie samochodowym znajdziemy masę narzędzi, które powinny być uporządkowane. Dlatego sprawdzą się tam skrzynki motoryzacyjne, w których można przechowywać te przedmioty. Ułatwią one pracę i pozwolą zaoszczędzić miejsce w warsztacie. Ponadto skrzynki KLT posiadają stabilne dno, które pozwali na łączenie ich z kolejnymi pojemnikami. Ten praktyczny produkt dostępny jest również w wersji składanej, co oznacza jeszcze więcej miejsca do przechowywania narzędzi.

warsztat-samochodowy-skrzynki-motoryzacyjne

Pojemniki KLT do sklepu motoryzacyjnego

Śrubki, uszczelki, podkładki, wentyle… to tylko część drobnych elementów, które można kupić w sklepie motoryzacyjnym. Są małe i łatwo je zgubić, dlatego również powinny znajdować się w specjalnych pojemnikach. Poza tym skrzynki motoryzacyjne posiadają gładką powierzchnię, na którą bez problemu można przykleić kod kreskowy, co pozwoli pracownikowi sklepu na szybkie znalezienie towaru. Dodatkowo większość pojemników posiada boczne kieszonki, do których można schować kartki z krótkim opisem przedmiotów znajdujących się w środku.

Skrzynki motoryzacyjne w halach produkcyjnych

Ten, kto choć raz pracował przy produkcji, wie, że takie hale często są zakurzone i brudne. Dlatego również tutaj sprawdzą się pojemniki KLT, które zazwyczaj wykonane są z kopolimeru polipropylenu, bardzo trwałego materiału, odpornego na większość kwasów i środków chemicznych oraz łatwego do utrzymania w czystości. Takie skrzynki są często wykorzystywane w fabrykach produkujących części samochodowe, gdzie również służą do przechowywania i transportu różnych elementów. Skrzynki motoryzacyjne Bekuplast są dostosowane do palet o powierzchni 120×80 cm oraz 120×100 cm, dlatego nie sprawiają problemu przy przeładunku z jednego środka transportu na drugi.

skrzynki-pojemniki-motoryzacyjne-narzędzia

Gdzie jeszcze można wykorzystać pojemniki motoryzacyjne?

Skrzynki KLT dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego świetnie sprawdzą się do przechowywania niektórych produktów w magazynach. Jak już wspomnieliśmy, są wykonane z solidnego materiału, który uchroni towar przed uszkodzeniem. Można przechowywać je w różnych warunkach, ponieważ wytrzymują temperaturę z zakresu od -20°do +100°C.

Pojemniki motoryzacyjne można wykorzystać też w domu, jako schowek na narzędzia, który z pewnością przyda się niejednemu majsterkowiczowi. Dodatkowo, warto pamiętać, że skrzynki KLT nadają się do recyklingu. Dzięki czemu, wybierając taki pojemnik, przyczyniamy się do ochrony środowiska.

0
0

0 Comments

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*